KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7063483
nr 706 3483
Blandteknik
signerad: Mörner, 32x47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:46:33
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
450 kr
400 kr
600 kr
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr
950 kr
1.000 kr